Uzbrukumā cietušais Latvijas lepnums Aivars Čipāns joprojām atrodas mediķu uzraudzībā

1 komentārs

Pagājušajā nedēļā sabiedrību pāršalca skumja ziņa – Latvijas lepnuma balvas ieguvējs Aivars Čipāns, kurš ar savu cēlo rīcību, nododot asinis, ir paraugs citiem, nonācis slimnīcā pēc uzbrukuma viņa darbalaikā. Kolēģi atklāj, ka viņš joprojām atrodas mediķu uzraudzībā.

Vīrs strādā par šoferi Rīgas satiksmē, un viņa kolēģi norāda, ka šobrīd viņš joprojām atrodas mediķu uzraudzībā. Problēmas ar veselību Aivaram radušās tad, kad autobusā iekāpusi kāda neadekvāta kompānija, kas uzvedusies provocējoši un mēģinājusi transportlīdzeklī smēķēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šoferītis, kā tas pieņemts viņa darbā, mēģinājis skaļajam cilvēku baram to aizrādīt, taču viņam pretojušies. Šoferis apturēja autobusu, lai sagaidītu specdienestu, taču nepieklājīgie pasažieri mēģinājuši viņu fiziski iespaidot. Autobusa vadītājam palīgā devies kāds pasažieris, taču ar viņu notikusi fiziska izrēķināšanās. No piedzīvotā satraukuma Aivaram paaugstinājās asinsspiediens, un ar šo diagnozi viņš nogādāts slimnīcā.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Gatis
    +1

    Gatis

    Civilizētās valstīs ir trauksmes poga

    03.02.2016 10:54

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas