Tev piedāvā tūkstoš eiro tāpat vien? Neuzķeries! Tā, visticamāk, ir nevis labdarība, bet smalka krāpšanās ar nodokļiem

0 komentāri

Diviem jauniešiem, kuri savu kontaktinformāciju bija publicējuši kādā sludinājumu portālā, piezvanījis kāds pilnīgi svešs “labdaris” un piedāvājis interesantu shēmu – puišiem viņam jāiedod savi personas dati un bankas konts, un viņš abiem pārskaitīs tūkstoš eiro. To, ko dāsnais svešinieks piedāvā, viņš pats dēvē par “nodokļu optimizāciju”. Puišiem uzreiz tas šķiet dīvaini un aizdomīgi, un viņi vēršas raidījumā Bez Tabu.

“Ielikām sludinājumu, un mums sāka zvanīt nepazīstams vīrietis, kurš solījis samaksāt 1000 eiro par četrām dienām. Bija vīrietim jāaizsūta sava interneta banka, vārds un uzvārds, kā arī personas kods,” stāsta Eduards un Vilis. Kā sacījis mistiskais svešinieks, personas dati esot nepieciešami, lai varētu pārbaudīt kredītvēsturi. Vīrietis saka, ka viņš dos puišiem tūkstoš eiro, un tā būšot “nodokļu optimizācija”. Labdaris jauniešiem norāda, ka pārstāv kādu firmu no Ventspils, kura ar līdzīgu nosaukumu atrodama arī Uzņēmumu reģistrā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto:

Tikmēr Valsts ieņēmumu dienestā (VID) šādā ”labdarībā” saskata naudas atmazgāšanas shēmu, ar kuras palīdzību varētu krāpties ar nodokļiem, proti, tos nenomaksāt.

VID pārstāvji izteikuši pateicību Bez Tabu un saka, ka veiks pārbaudes minētajā uzņēmumā.

Skaties video un uzzini vairāk!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas