Talsos Swedbank bankomāts izdod bojātu banknoti – apmainīt to var tikai Rīgā!

0 komentāri

Vērīgākie raidījuma Bez Tabu skatītāji noteikti pārraides mājas lapā ir pamanījuši sadaļu Sūdzību dēlis! Tā ir vieta, kurā jums ir iespēja iesūtīt ziņu par kādu problēmu un brīdināt citus! Šoreiz raidījumam ir atsūtīta ziņa no Talsu puses!

Labvakar! Izņemot naudu no Swedbank automāta Talsos, man tika izdota bojāta banknote! Aizgāju uz bankas filiāli, viņi nejūtas par to atbildīgi, jābrauc uz Rīgu Latvijas Bankā mainīt naudu! Cik tad man tas desmitnieks izmaksās? Kurš tad var garantēt, ka kādam neizdos visas banknotes bojātas? Nepatīkama situācija … Kā man rīkoties? Ar cieņu, Gita!

Rodas jautājums – cik tad beigās no 10 eiro paliks pāri, ja cilvēkam ir jādodas uz Rīgu, lai banknoti apmainītu. Ceļa izdevumi un patērētais laiks. Vai tā ir normāla prakse? Raidījums Bez Tabu sazinājās ar Swedbank pārstāvi!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Latvijas bankas pārstāvis Jānis Silakalns skaidro, ka, protams, šo banknoti bankā apmainīs, bet, lai nebūtu jātērē nauda ceļā no Talsiem uz Rīgu, ir iespēja pārsūtīt to Latvijas bankai pa pastu! Vienīgais protams pastāv risks, ka šī aploksne pa ceļam var nozust, bet, ja tomēr izmantojat šo iespēju un sūtat banknoti pa pastu – obligāti norādiet savu konta numuru, lai jums naudiņu var atskaitīt atpakaļ! Pievienojiet arī nelielu aprakstu, kā pie banknotes tikāt, vai kādas situācijas rezultātā tā tika bojāta! Un tad jau jums tuvāko divu nedēļu laikā atskaitīs to atpakaļ!

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas