Taksometru firmas RedCab taksists zog vēsturisko Barona ielas bruģi

4 komentāri

Mums visiem prieks, ka katrs Latvijas nostūris attīstās un kļūst skaistāks. Tas tā patlaban notiek Rīgā, Barona ielā. Tur notiek vērienīgi remontdarbi, kur šī iela tiek padarīta patīkamāka tirgotājiem, riteņbraucējiem.

Tiesa, remontdarbu gaitā, bet pagājušajā mēnesī Barona ielas jaunajā segumā konstatēti vairāk nekā 150 defekti, kuri būvniekam jānovērš par saviem līdzekļiem.

TV3 raidījuma Bez Tabu stāsts apliecina, ka nelaimes šos remontdarbus nebeidz vajāt. Un runa ir par vēsturisko bruģi, kur katram bruģakmenim ir sava vērtība. To atrok, bet pēcāk tam jāgulst citā vietā, turpat Barona ielā.

Darba diena, pusdesmit vakarā. Netālu no Krišjāņa barona un Pērnavas ielas krustojuma piestāj RedCab firmas taksometra busiņš. Tā vadītājs paver aizmugurējās durvis un stoiciskā mierā zog vēsturisko bruģi, kas sakrauts ielas malā.

Un tā vairākas minūtes, nekautrējas nedz no garāmgājējiem, nedz aizvien dzīvās transporta plūsmas.

Bruģis ir akurāt 158 gadus sens ar kultūrvēsturisku nozīmi. Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija atļāvusi remontdarbus veikt ar nosacījumu, ka nepazudīs ne akmens.

Vēsturisko bruģi izceļ no vietām, kur izbūvē veloceliņus, pēcāk to pārvietos tur, tagad asfaltbetona segums. Bet, kamēr gaida pārvietošanu, pienākums apsargāt.

Būvfirma aplēsusi, ka nozagts aptuveni kvadrātmetrs vēsturiskā bruģa. Varbūt nav tik daudz, bet tā visiem būs laba mācība – neņemt to, kas nav tavs, jo nu konkrētajam taksistam būs darīšana ar policiju.

Video

4 komentāri

TOP komentāri

 • fugxxyh
  +1

  fugxxyh

  Weddgeafce

  16.04.2016 08:36

 • Arnis
  +1

  Arnis

  pipec, šitādu kaunu!!!

  15.04.2016 22:54

 • Justīns
  0

  Justīns

  Bruga zaglu kantoris

  16.04.2016 12:20

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas