Tā vietā, lai brīdinātu par jaunu ceļazīmi, bērnudārznieku vecāki tiek sodīti

5 komentāri

Maza, dienas laikā klusa ieliņa Valdlaučos, kuru dienas laikā izmanto daudzi autovadītāji, kuri mēģina apbraukt sastrēgumu. Līdz šim tas bija izdarāms, bet pēkšņi uz ielas parādījusies zīme, kas aizliedz automašīnu kustību. 

Vietējie iedzīvotāji stāsta, ka uzreiz pēc zīmes parādīšanās konkrētajā vietā sākusi patrulēt policija, kas sodījusi nevienu vien autovadītāju, kurš pa ierasto ceļu, centies apbraukt sastrēgumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Tāpat iedzīvotāji nav mierā, ka iepriekš nav tikuši informēti par to, ka šāda zīme tiks uzstādīta.

Video

5 komentāri

TOP komentāri

 • Valdlauči - rīts
  +1

  Valdlauči - rīts

  https://youtu.be/ea9bwiGOl6M
  Šajā video ir Valdlauču rīts pirms zīmes...
  Par 1 minūtes garo video Jūz ieraudzīsiet 16 mašīnas un māti ar bēnu. Tāds ir mūsu ceļš līdz bērnudārzam.
  Jūs vēlētos pateikt, ka par 1 minūti izbrauca viena vesela bērnudārza grupiņa? Non-stopā?
  Kad vietējie iedzīvotāji brīdināja par šo zīmi autobraucējus, viņi parasti apstājās, parasti teica, ka viņiem vienalga un brauca tālāk zem zīmes.
  Un paldies autobraucēji, ka redzot, ka es filmēju uz ceļa vidus, Jūs vismaz piebremzējāt... Manā vietā varētu būt bērns. Un ja tas būtu Jūsu bērns, ko Jūs darītu?
  Visi autovadītāji var mierīgi izbraukt uz šosejas pirms zīmes... bet vai tiešam 5 metri uz priekšu palīdzēs atbraukt ātrāk?

  08.04.2016 21:58

 • vietējais
  +1

  vietējais

  Nav ko viņus aizstāvēt. Es savu bērnu nevaru uz bērnudārzu normāli aizvest, jo jāizvairās no šiem sastrēgumu apbraucējiem, no kuriem 90% nezin vai negrib zināt ar kādu ātrumu ir jāparvietojās dzīvojamā zonā. Pats personīgi kādiem 10 autobraucējiem jau norādīju uz šo zīmi. apgriezās tikai !!! 2!!! tā kā paši vien vainīgi

  08.04.2016 19:06

 • Nu re
  0

  Nu re

  Nekas citāds-tā pat ūjināšana, tas pats lagzdiņžests un tie paši ķirurgi vien ir. Ja priekšnieks mērglis, tad padotie tādi pat. Sabiedrība slima.

  10.03.2016 04:45

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas