Svarīgi! Nākamgad ”šoferīšus” skars vairākas izmaiņas ceļu satiksmes noteikumos

3 komentāri

Jo straujāk tuvojas gadumija, jo straujāk visās malās tiek veikti atskati par to, kā ir pagājis šis, 2015., gads, un izteiktas prognozes, kā mūsu dzīve mainīsies jaunajā gadā. Nākamais stāsts arī būs par pārmaiņām. 2016. gads iezīmējas ar vairākām izmaiņām, tostarp ceļu satiksmes noteikumos.

Vislielākās pārmaiņas gaidāmas ceļu satiksmes noteikumos, kuri attiecināmi uz velosipēdistiem. Turpmāk uz brauktuves, kur ierīkota infrastruktūra, kas paredzēta velosipēdistiem, tad pārvietoties drīkst tikai pa to. Gadījumā, ja šādas infrastruktūras nav, tad riteņbraucējs var braukt pa brauktuvi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Braukšana pa ietvi turpmāk būs ierobežota, gadījumos, ja uz brauktuves ir apgrūtināta braukšana, velosipēdists drīkst pārvietoties pa ietvi.

Tāpat velosipēdisti drīkstēs pārvietoties pa sabiedriskajam transportam paredzētajām joslām.

Izmaiņas ceļu satiksmes noteikumos skars ne tikai velosipēdistus, bet arī autovadītājus. Viena no izmaiņām attiecināma uz auto stāvēšanu. Turpmāk automašīnu stāvēšanai varēs novietot 10 metrus no krustojuma, pašreizējo piecu metru vietā.

Vairāk par izmaiņām ceļu satiksmes noteikumos skaties Bez Tabu sagatavotajā sižetā!

Video

3 komentāri

TOP komentāri

 • Gatis
  0

  Gatis

  likums pieņemts, lai kļūtu mazāk automašīnu pilsētā ;)

  31.12.2015 09:57

 • Ilze
  0

  Ilze

  Kadus 10 m????? Raidijuma veidotajam vajadzetu izlasit noteikumus jaunos!!!

  29.12.2015 14:06

 • Jānis
  0

  Jānis

  10 metrus no krustojuma,vai tad ir kļuvis mazāk automašinu?!

  29.12.2015 07:11

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas