Virs Līvu akvaparka ģērbtuvēm uzstādītas videokameras

4 komentāri

Raidījuma Bez Tabu skatītājs Ģirts sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Pielikumā pievienoju fotogrāfiju, kura uzņemta Līvu akvaparka ģērbtuvēs. Fotogrāfijā redzams, ka virs ģērbtuvēm uzstādītas videokameras. Vai tas ir solīdi, ka Līvu akvaparka personāls novēro klientus, kabīnēs, kurās apmeklētāji iet pārvilkt drēbes?! Ar cieņu Ģirts!”

Foto

Foto: Bez Tabu skatītājs

Foto: Bez Tabu skatītājs

4 komentāri

TOP komentāri

 • Reinis
  +1

  Reinis

  Neviens neģērbjas pie skapīšiem, bet iet uz kabīnēm. Nekad nevienu kailu cilvēku tur neesmu redzējis, vīriešiem un sievietēm kopīgās ģērbtuves.

  21.05.2016 11:26

 • Ieva
  +1

  Ieva

  Bet vai tad pie skapīšiem neviens neģērbjas?

  19.05.2016 20:06

 • Pofigs
  0

  Pofigs

  Lohi vnk

  19.05.2016 17:01

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas