Veikalos vēl joprojām tirgo preces, kurām beidzies derīguma termiņš

3 komentāri

Labvakar! Vakar iegāju veikalā Mego un iegādājos dažus alus! Atnākot mājās, izdomāju paskatīties alum derīguma termiņu … No sākuma neatradu, bet, lūk, kas beigās atklājās – derīguma termiņš 10 dienas jau kā beidzies. Tas ir normāli? Vai kāds vispār veic pārbaudes? Vilis.

Foto

3 komentāri

TOP komentāri

  • Gvido Blumbergs
    0

    Gvido Blumbergs

    vajadzeja doties uz veikalu un piekramet grozu pilnu un nest majas pa brivu vini neko tev izdarit nevaretu jo pasi sudus negribetu no ta viniem butu sudi lielaki..

    18.02.2016 21:18

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas