Vecrīgā, ēkas fasādes remonta vietā, garāmgājējiem uz galvas birst atkritumi!

0 komentāri

Bez tabu lasītāja vēsta: “Labdien! Vēlētos piesaistīt Jūsu uzmanību Kaļķa ielai 2, Vecrīgā, Kunga iela pusē! Lieta tāda, ka, šodien pastaigājoties pa šo ielu, ievēroju, ka tiek veikti fasādes remonta darbi, protams, ka vismaz kāds kaut ko dara! Ir uzliktas sastatnes, un kaut kādi celtnieki tur darbojas. Protams, tas ir pašsaprotami līdz šim brīdim.”

“Kad gāju garām uzceltām sastatnēm, man uz pleca uzbira apmetuma gabaliņi, pat varētu teikt gabali. Uzrunājot tur strādājošos celtniekus ar vēlmi noskaidrot, kāpēc fasādes remonta vietā tiek pieļauts, ka garāmgājējiem birst visādi atkritumi uz galvas. Uz to saņēmu atbildi krievu valodā, ka viss tiek kontrolēts un viss būšot kārtībā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uzdodot jautājumu, kāpēc nav atdalīts gājēju ceļš no sastatnēm, kāpēc darbi tiek veikti, ja sastatnes nav norobežotas un gar tām ir bīstami pārvietoties? Uz to saņēmu pat vienkāršu atbildi, ka tāds ir uzņēmuma rīkojums, bet diemžēl pašu uzņēmuma nosaukumu man neizpauda!

Man pēc tā visa ir pāris jautājumi, ko vēlētos noskaidrot ar televīzijas starpniecību.

Pirmkārt, cik man zināms, tad uz sastatnēm ir jābūt redzami novietotam uzņēmuma nosaukumam un tālruņa numuram, kas ir atbildīgā persona objektā. Otrkārt, sastatnēm jābūt nosegtām ar aizsargsietu, lai pie birstošiem apmetumiem neciestu garāmgājēji. Treškārt, tā ir Vecrīga un tur apgrozās diezgan daudz cilvēku, tad kāpēc nav izbūvēts gājēju tunelis gar sastatnēm?

Tur atrodas arī kafejnīcas, kur cilvēki iet iekšā un nāk ārā. Vai patiešām nevar visu solīdi sakārtot, lai ir celtniekiem labi un cilvēkiem, kas atrodas šo darbu veikšanas tuvumā! Šai vēstulei pievienoju divas bildes kā pierādījumu par notiekošo! Paldies! Jauku Jums dienu, ar cieņu Leonards!”

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas