Uz sapelējušu cīsiņu iepakojuma norādīts, ka tie ir ēdami vēl vismaz divas nedēļas

5 komentāri

Sveiki! :) Devos uz veikalu Rimi, Raf Centrā, Jelgavā. Iegādājos Rīgas miesnieka cīsiņus “Tirgus”, kuru derīguma termiņš ir līdz 11. aprīlim. Nākamajā dienā gribēju taisīt brokastis, atverot cīsiņu paku, man kļuva nelabi, jo visi šie cīsiņi bija apkaltuši un pārklāti ar pelējumu. Cik riebīgi. Un nauda iztērēta. Gribēju pajautāt, kā man šādā situācijā rīkoties? Piebildīšu, ka pirkuma čeku neesmu saglabājusi. Ar cieņu Linda

Foto

5 komentāri

TOP komentāri

 • navvienalga
  0

  navvienalga

  Nu, man tā tikko gadijās ar Piensaimnieka Kārums desertu-04.04. iegādājos divus gabalus ar termiņu 09.04.,no kuriem vienu atvēru vaļā nākamajā dienā un viss bij ok. Un aiznākamajā otru, kas no malas bij jau sācis zaļi pelēt. Nopētiju iepakojumu- it kā ar aci saskatāmu bojājumu nebij. Vienubrīd domāju- aizsūtīt viņiem bildi ar tekstu, lai zin, beigās atmetu ar roku-mājaslapā ierosinājumiem un sūdzībām kontaktu neredzēju un ko gan es izcīnīšu?

  10.04.2016 00:44

 • Jana
  0

  Jana

  Es jau gadiem šos cīsiņus pērku, nevajag fleitēt - šādi viņi paliek tikai tad, ja ilgi tur paku vaļā!

  05.04.2016 21:38

 • Justine
  0

  Justine

  Arī man tā ir gadijies .. Skatos ka ir daudz cilvēki kuri klusē par šo.. Līdz brīdim.

  05.04.2016 10:39

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas