Uz galvas krīt milzīgi mājas apmetuma gabali, un neviens neliekas ne zinis!

1 komentārs

Raidījuma Bez Tabu skatītājs Rolands sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Pērnavas ielā 41 (Stadiona ielas pusē) uz galvas krīt milzīgi mājas apmetuma gabali, un neviens neliekas ne zinis. Cik tur trūka, līdz viens gabals būtu trāpījis bērnam. Mājas saimniece dzīvo ārzemēs, un mājas pārvaldnieks ignorē notiekošo. Ko tālāk? Ar cieņu Rolands!”

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • Māra
    0

    Māra

    Jā,bet Saldū tiešām mums nokrita apmetums.saucām paziņu palīgā un ko...būvvalde klāt izskrēja visu sētu meklēdāms vēl kādu.Šoks totāls.tad nu lika man pasjaidrojumu rakstīt bez tam ar tādu sejas izteiksmi,kādēļ es tur dzīvoju vispār.Bļāviens mēs nabagie cits citam palīdzam ka varam.Un mājai caurumu lāpīšana nau tas pats ka notiek būvniecība.Iespējams arī jūsu gad ir tā ka kādam vnk bail ko darīt.man māja ari palika tāda nu kāda viņa ir.Sods būšot pamatīgs.

    10.05.2016 12:53

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas