Torņakalna stacijas apmeklētājiem jāzīlē, kurā peronā pienāks vilciens

2 komentāri

Labdien! Torņakalna stacijā tūristiem un arī pašiem rīdziniekiem šķietami ir jāuzmin, uz kura no daudzajiem peroniem jāstāv un pa kuru no pieciem aktīvajiem sliežu ceļiem brauks vilciens maršrutā Torņakalns-Tukums. Brīnums, ka uz vilciena priekšējā stikla bija rakstīts Tukums 2. Bet, ja es brauktu supervecā tipa vilcienā, kuram nav tādas 21. gs. “ekstras” kā informācijas panelis ar galapunktu, kā es varu zināt, vai tas ir īstais vilciens. Bonusā vēl anormāli ērtie krēsli, sevišķi vīriešiem – ja nesēdi taisni, pats esi vainīgs, ka sāp! Toms.

Foto

2 komentāri

TOP komentāri

 • Anna
  0

  Anna

  Par krēsliem pilnīgi piekrītu.Tie zilie ar augstām aizmugurēm... Pilnīgi nepiemēroti. Kad sēdi -kājas nav kur likt ja uz pretējā krēsla kāds sēž. Ja savelc zem sava sēdekļa, tad ātri notirpst. Kāda garuma cilvēkiem tie ir paredzēti? Ja mans garums ir 1.67 m un man ir par zemu kad sēžu. Arī mugurai neērti - pēc vienas stundas brauciena sāp mugura un spranda visu dienu...Un tas nav tikai gadījuma rakstura neērtības, bet uz darbu jābrauc katru dienu. Kad iepērk ko vajag piemērot mūsu iedzīvotāju auguma standartiem, ja tas tiešām tiek darīts cilvēku labā- nevis naudas norakstīšanai....

  13.03.2016 11:36

 • Māris
  0

  Māris

  Sviests, protams, bet citās stacijās nav labāk

  13.03.2016 03:41

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas