Tirgotāji maldina pircējus un uz iepakojuma norāda svaru, kas neatbilst patiesībai

4 komentāri

Labdien! RIMI lielveikalā Stirnu ielā iegādājos vairākas RIMI kefīra pakas, uz kurām ir norāde, ka tās sver 1 kg, bet nosverot katra sver ap 905 g. Jāsaka tikai viens – LABS UN GODĪGS BIZNESS! Viktors.

Foto

4 komentāri

TOP komentāri

 • Ainārs
  0

  Ainārs

  Māris Bērziņš! Jūs runājat par savu neizglītotību? Jums neliekas, ka, ja uz pakas ir rakstīts 1kg, tad tur arī jābūt 1kg? Pretējā gadījumā, lai ražotājs raksta, ka tur ir 1L un tad neviens neko nepārmetīs!

  10.08.2016 14:55

 • kāts
  0

  kāts

  Kas smagāks: 1kg sūdu vai 1kg kefīra? :D

  24.04.2016 23:57

 • Māris Bērziņš
  0

  Māris Bērziņš

  Ha. Es arī padomāju, ak jē, cilvēki klaji pauž savu neizglīttību. sasmējos un pat gribēju vēstuli uzrakstīt, kopš kura laika beztabu tilpumu mēra ar svariem :D:D
  nu malači. cerams, ka bērni neklausās.

  15.03.2016 20:00

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas