Tikai viens jautājums: cik metru no krustojuma!?

1 komentārs

Raidījuma Bez Tabu skatītāja Anda sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Man īsti daudz nav ko teikt – tikai viens jautājums: cik metru no krustojuma!? Fotogrāfija uzņemta Nometņu ielas vienvirziena posmā. Ar cieņu Anda!”

Foto

Foto: Bez tabu skatītājs

Foto: Bez tabu skatītājs

1 komentārs

TOP komentāri

  • DoH
    +2

    DoH

    ja Anda nebūtu augusi mucā un pa spundi barota, tad zinātu,ka uz trafarētu operatīvo transportu CSN 121.6. punktā minētais aizliegums stāvēt krustojumā un tuvāk par 5 metriem no tā, neattiecas.

    05.05.2016 13:08

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas