Sūdzību dēlis: Teikā, starp LMT un VEF kultūras pili, nav iespējams ar sausām kājām tikt uz darbu vai mājām

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Teikā, starp LMT un VEF kultūras pili, nav iespējams ar sausām kājām tikt uz darbu vai mājām. Kas ir atbildīgs par šo, jo šāda situācija ir katru pavasari, rudeni vai lietainu vasaru. Vai nav kāds pagaidu variants šai situācijai, lai nav “jāpārpeld upes un jāizbrien purvi”.”

Teikā, starp LMT un VEF kultūras pili, nav iespējams ar sausām kājām tikt uz darbu vai mājām

Iesūtīja: Karīna

Foto

3 komentāri

3 komentāri

 • SO.

  SO.

  Nav taču pats centrs, pa RD logiem neredz, bez tam-tur vēl samērā tīrs ūdens, ko lai dara cilvēki, kuriem ir tikai grantēti ceļi uz mājām.
 • Domā līdzi.
 • Wok

  Wok

  Vai tad tiešām nevar aiziet apkārt?!
  Ja slapjas kājas negribi, tad ej apkārt, pa otru pusi.
  Kādas problēmas?! Kāpēc jāsūdzās par tik muļķīgām lietām?!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.