Taksisti sašutuši par nepārdomāto sistēmu Vecrīgā

0 komentāri

Labdien! Atkal par taksometru tēmu. Es pats strādāju par taksistu un līdz ar to redzu Rīgas domes netaisnību, jeb savādo rīcību uzliekot 300 eiro maksu par braukšanu pa un līdz Vecrīgai. Pirmais jautājums ir šāds: ja taksometru uzņēmumā ir, teiksim, 20 mašīnas – par šo skaitu ir jāmaksā viena summa (300 eiro), bet ja uzņēmumā ir trīs mašīnas, tad kāpēc par šo daudzumu ir jāmaksā tik pat. Un otrs jautājums: ar šādu naudas sodu vajadzētu aplikt pilnīgi visus transportlīdzekļus, kas braukā pa centru, vai šajā gadījumā atrodas Vecrīgā. Jā, taksometrs pelna un maksā nodokļus, bet arī tramvajs pelna, ko nu? Haralds

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas