Swedbank bankomāts izdod saplēstu banknoti!

6 komentāri

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Vija sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Sveicināti! Pirms pāris dienām izņemot naudu no SWEDBANK bankomāta, palikām nesaprašanā. Izņemot naudu no bankomāta, sapratām, ka 50 eiro banknotei trūkst divas maliņas. Bankomātā varēja tikai izņemt naudu, tātad tas nozīmē, ka to naudu ielikusi banka. Paveicās, ka bankomāts, kurā varēja veikt iemaksu, atpazina naudas zīmi, tādā veidā tikām no tās vaļā! Ar cieņu Vija!”

6 komentāri

TOP komentāri

 • mazaa
  +1

  mazaa

  ieej bankā un samaini

  29.06.2016 14:45

 • zhagis
  +1

  zhagis

  Man bija tas pats joks ar 50 nieku.Es vienkārši taijā pašā bankomātā viņu iemaksāju,un no cita saņēmu citu.

  29.06.2016 14:33

 • He He
  0

  He He

  Tak reku bildē apakšējā labajā stūrī atbilde.
  Iemaksā atpakaļ un beidz cepties ;)

  30.06.2016 11:32

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas