Slimnīcā lifts paredzēts tikai darbiniekiem

1 komentārs

Labdien! Saskāros ar šādu problēmu. Būdama gaidībās, uz augstākiem stāviem braucu ar liftu. Tad vienu dienu pamanu, ka ir uzlikts paziņojums, ka liftā var braukt tikai pacienti poliklīnikas sēdratos. Viens jautājums – kāpēc? Bet te, braucu pēc nedēļas un ir uzlikts jauns paziņojums, ka lifts vispār ir salūzis un palīdzība jājautā reģistratūrā. Vai tad lifts nav domāts visiem pacientiem? Tas nozīmē, ka tagad vecāka gada gājuma cilvēkiem, grūtniecēm, kas jau ir pēdējos grūtniecības mēnešos, un cilvēkiem ar citām veselības problēmām ir jākāpj pa kāpnēm, kaut arī paši darbinieki mierīgi paceļot lapiņu var nospiest pogu, izsaukt liftu un braukt … Evija. Foto Foto: Bez Tabu skatītājaFoto: Bez Tabu skatītāja

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ilze
    0

    Ilze

    Pēc rakstītā es saprotu, ka liftā var izmantot poliklīnikas sēdratus. Tikai nesaprotu kādēļ nevarētu ar saviem sēdratiem. Tur nav norādīts, ka pacienti nedrīkst izmantot liftu, tādēļ es uzskatu, ka liftu drīkst izmantot gan grūtnieces, veci cilvēki un citi pacienti.

    16.02.2016 14:23

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas