Skolā bērniem izsniedz jogurtus, kuriem derīguma termiņš sen kā beidzies

5 komentāri

Labdien! Šodien mans bērns, atnākot no skolas (Rugāju novada vidusskolas), atnesa mājās jogurtu, ko viņam iedeva launagā. Apskatot jogurta iepakojumu, ievēroju, ka derīguma termiņš jogurtam beidzies jau pirms pāris dienām. Sazinājos ar citiem bērnu vecākiem, arī viņi konstatēja, ka dotajiem jogurtiem derīguma termiņš ir beidzies. Esmu noraizējusies par mūsu bērnu pārtikas kvalitāti skolās. Inese.

Foto

5 komentāri

TOP komentāri

 • lasītāja
  +2

  lasītāja

  Esmu pārsteigta par mums-cilvēkiem.Mēs esam aizmirsuši kā tas ir satikt vienam otru un parunāties par to,kas patīk vai nepatīk ,mums vieglāk ir sociālajos tīklos atspoguļot savas domas.Pieļauju,ka jūs dzīves vieta arī ir tajā pašā ciemā,kur atrodas minētā skola.Vai tiešām nebija iespējams aiziet uz šo iestādi un aprunāties uz vietas . Ak, jā tad taču ir jāskatās acīs cilvēkam un jāatbild par katru vārdu,bet šeit taču var uzrakstīt jebko un nevienam nav jāatskaitās .

  03.03.2016 15:36

 • aina
  +2

  aina

  labdien,teikšu atklāti,skolniekiem ne tikai launagā slikti ēdieni,bet pusdienas arī neapmierina,jo saldie ēdieni ir sagatavoti pavirši un negaršīgi,launadziņā pārsvarā desu maize vai uzsmērēts margarīns...vai tas ir veselīgi???Pavāres bez cepurītēm,dažreiz nepatīkami pusdienot.....līmenis.

  03.03.2016 09:26

 • Ģenovefa......
  +1

  Ģenovefa......

  Vai tiēšām uzreiz jāskrien sūdzēties, nākat pastrādājat virtuvē,tad sapratīsiet vai kādu reizi arī varētu pieciest un aprunāties pie vadītājas.Pasaulei gals.............tik vien skatās kur pakašķēties.Starpcitu ja rakstat tad konkrēti nosaucat RUGĀJU novada skolu,nevis aplinkus........jo novadā ir vēl skolas.......mēs visi tikpat gudri,jebkurā darba vietā atrast var kļūdas,kas nestrādā,tas nekļūdās.visu labu...būsim iecietīgāki un laipnāki viens pret otru.Rugājos.

  03.03.2016 17:24

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas