Sūdzību dēlis: Silakroga veikals “Aibe” tirgo sapelējušus apelsīnus. Bērniem tādus nevar dot

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Kad pērkam, vai mēs pārbaudām – mīksti vai cieti apelsīni? Apelsīniem iekšpusē parādījies pelējums, jābūt uzmanīgiem! Es pamanīju, ka pārdod apelsīnus ar pelējumu! Bērniem tādus nedrīkst dot, kā arī tas nav garšīgs…”

Silakroga veikals “Aibe” tirgo sapelējušus apelsīnus. Bērniem tādus nevar dot

Iesūtīja: Artis

Foto

7 komentāri

7 komentāri

 • aaa

  aaa

  Haha, tev kāds spieda viņus pirkt? :D Sakties ko pērc, neviens taču neiepērkas aizsietām acīm.
 • martins

  martins

  nu bet kursh liek sapeleejusu dot,beerniem vai pasam eest?nu neeedat un vairaak nepeerciet tajaa veikalaa.
 • 123

  123

  Vai pelējums ir tikai nomizojot? Ja tā, tad kā gan pārdevējs, pircējs vai vēl kāds pēc skata var redzēt cauri, kas darās. Nav garšīgs - laimes spēle. Viens būs garšīgs, otrs - nē. Notīrīji vienu, otru...trešo, visi tādi - savāc maisiņā, paņem čeku, nomet slinkumu un aizej uz veikalu. Internets problēmu neatrisinās.
 • Krievs

  Krievs

  Kas ar šo sūdzību ir domāts?
  Ka pircējs bija jocīgs un pērk sapelējušus apelsīnus? Gluten-free jau bērniem var dot...
 • Svetlana

  Svetlana

  Manuprāt daudziem ir tāds auglis gadījies! Ko tad tagad visi liksim Bez Tabu sūdzību dēlī? Njaaa
 • ehhh...

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.