Šī Porsche īpašnieks Liepājā gandrīz izraisa avāriju un aizbrauc!

11 komentāri

Raidījuma Bez Tabu skatītāja Zane sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Šī PORSCHE īpašnieks 26.04.16. nedaudz pēc pulksten 8.00 Liepājā, braucot pāri jaunajam tiltam, būtu izraisījis avāriju ar manu auto (ja es nebūtu piebremzējusi)! Atlika vien noskatīties, kā auto aiznesās mežonīgā ātrumā un turpināja lavierēt no vienas joslas uz otru! Turpinot ceļu uz mājām, atkal priekšā uzradās tas pats PORSCHE, bet šoreiz stāvot pie luksofora sarkanā signāla! Auto atradās tieši uz gājēju pārejas, kaut gan Stop līnija šajā vietā ir ļoti labi saskatāma! 

Varbūt ar Jūsu raidījuma palīdzību varētu panākt, ka darbadienu rītos ceļa policija biežāk būtu sastopama ielās! Darba dienas rītos ielas ir pārpildītas, ļoti daudzi pārkāpj atļauto ātrumu, nelaiž gājējus pāri pārejām utt … Ar auto pārvietojos ikdienā, bet ceļa policiju visbiežāk pilsētas ielās redzu tikai piektdienas un sestdienas vakaros, kā arī sestdienas un svētdienas agros rītos! Ar cieņu Zane”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Foto: aculiecinieka foto

Foto: aculiecinieka foto

11 komentāri

TOP komentāri

 • OMG
  +7

  OMG

  Ak dies Zanīt. Nu Tev ir liela problēma. Pēc raksta varu noprast, ka Tu esi liela ballīīšu piekritēja, ja redzi policiju tikai 5dienas 6dienas vakaros un 6dienu 7dienu agros rītos, kad no Fontaine velcies mājās kā saburzīta lapa. Alkoholiķe pasūdzējās :D

  29.04.2016 09:43

 • es
  +7

  es

  jums visiem skaudība, ka pašiem ar sūdiem jābrauc

  29.04.2016 08:38

 • anestēzijs
  +5

  anestēzijs

  Kārtējā ofisa šmugle, kura neapmierināta pa dzīvi, sūdzas. Nabadzītei čuriņa noraustījās. Vajag pašai uz ceļa skatīties nevis atpakaļskata spogulī pumpas spaidīt.

  29.04.2016 17:29

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas