Salāti, kuriem ir 10 mēnešu ilgs derīguma termiņš

3 komentāri

Labdien! Vakar Maximā uz Brīvības ielas iegādājos šādus ilgdzīvojošus salātus, kuriem derīguma termiņš ir aptuveni 10 mēnešus. Pašlaik garšīgi, bet decembrī diezvai gribētu viņus ēst. Anna. Foto 2 attēli

3 komentāri

TOP komentāri

 • Ilzite
  +1

  Ilzite

  Kāds sakars ar datoru vai ar atlaišanu? Vienkarši mainīts datums uz svariem un nejauši uzspiests nepareizs cipars,kam negadās. Tie kas nav strādājuši veikalā tie to nesaprot. Tas ir Saldū Brīvības ielā?

  13.02.2016 16:43

 • krista
  0

  krista

  Ak jus mulki, protams tie kas tirdznieniba nav stradajusi nesaprot....
  Sos terminjus var ievadit caur datoru kur uzlikt cik dienu laika jaizlieto,vai nu kads jauninais darbinieks nav pareizi ievadijis vai dators noglukojis

  12.02.2016 14:19

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas