Pircējs veikalā Maxima nopērk galīgi sapelējušu plātsmaizi!

14 komentāri

Labvakar! Kopā ar tēti, Deglavas Maximā, nopirkām ābolu plātsmaizi, kuru gribējām baudīt pie vakara tējas! Ēdot tikai pirmos divus kumosus, šķita, ka “iesmelts no penicilīna mucas”, jo diemžēl plātsmaize bija
‘KONKRĒTI sapelējusi!!! Tas nav šāda uzņēmuma cienīgi – Maxima ir zaudējusi pāris klientus!!! Ar cieņu, Ēriks.

Foto

14 komentāri

TOP komentāri

 • anna
  +3

  anna

  BAUSKAS MAXIMA LIELA AR TIRGO VECU MAIZI SAPELEJUSU.KAD AIZNES ATPAKAL VEL APVAINOJAS.

  23.03.2016 13:59

 • to Niedrite
  +3

  to Niedrite

  Viņiem pie pakaļas tava dzīvība, tāpat, kā visiem citiem.

  23.03.2016 13:33

 • jude
  +3

  jude

  tadās pašceptās plātsmaizēs un smalkmazītēs kur izmanto piemēram kā šajā gadījumā abolus(kuri ir domāti ārā mešanai, iepuvuši), tos veikalā datorā pārgrupē uz konditorijas cehu, izgriež sapuvuma vietu un liek iekš pīrāga, tā dara netikai maxima ,bet noteikti visur kur ir kāda ražošana uz vietas un ne tikai ar āboliem(augļiem tas tiek darīts.)

  23.03.2016 12:50

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas