Sūdzību dēlis: Pie Ventspils tiesas Valsts policijas konvoja mašīnas pārkāpj CSN noteikums!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
Pie Ventspils tiesas Valsts policijas konvoja mašīnas pārkāpj CSN noteikums!
Foto: Bez Tabu skatītāja

“Labdien! Esmu ievērojusi, ka vienmēr (!!!) pie Ventspils tiesas policijas konvoja mašīnas pārkāpj CSN. Automašīna tiek atstāta uz vienvirziena ielas.

Kā zināms, no vienvirziena ielas nogriežoties pa kreisi, ir jāieņem kreisais malējais stāvoklis. Rodas jautājums, vai konvojēt uz tiesas sēdi apsūdzētos, drīkst gan neievērot, gan pārkāpt CSN?”

Iesūtīja: Linda

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu sūdzību dēlim? Spied šeit!
8 komentāri

TOP komentāri

 • Egita Valtere
  +3

  Egita Valtere

  Beidziet tak šo "klaunarādi" un ņemšanos ap citu kļūdām. Uzskatu, ka uz operatīvo transportu šie "pārkāpumi" neattiecas, ja vien netiek ļaunprātīgi pārkāptas dienesta pilnvaras.
  Lai uz kurieni brauktu policija, ugunsdzēsēji , AMP nekad nevar zināt, vai tas nav tiešā mērā saistīts ar mums(mūsu ģimeni, tuviniekiem,draugiem). Var jau ievērot "skabargu" operatīvā transporta vadītāja rīcībā, bet vai tas tiešām, ir patiesais iemesls šai absurdajai sūdzībai?

  01.03.2017 17:07

 • Me
  +2

  Me

  Bet visbiežāk taču policija ar operatīvo BUSU uz/no tiesas taču ved - apsūdzētos, lieciniekus.. ne tā? Manuprāt, mazāku ļaunumi mums nodara tas, ka policija savu auto noliek ne tur, nekā, ka pārsimt metrus jāved apsūdzētais līdz tiesas namam.
  Mazāk skatīties uz citu kļūdām un dzīve būs mierīgāka :)

  01.03.2017 21:25

 • gh
  +2

  gh

  man tadu foto un video ar pietiek pa jelgavas un dobeles kingiem driz liksu ieksa kolekciju un tad la Kraksis atbild

  01.03.2017 15:19

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas