Sūdzību dēlis: Tas skaitās “optiskais apmāns”?! Vai tā drīkst muļķot cilvēkus?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

10 komentāri
Tas skaitās “optiskais apmāns”?! Vai tā drīkst muļķot cilvēkus?

“Labdien! Nopirkām jogurtu skaistā, lielā 1L pudelē, bet mājās pamanījām, ka pudele nav pilna un uz pudeles rakstīts 900 grami jogurta. Jautājums – kam vajag liet preci lielākā pudelē, nekā ir iefasēts iekšā? Tas skaitās “optiskais apmāns”?! Arī pienu un kefīru ražo līdzīgi un cilvēki uzķerās uz šo. Vai tā drīkst muļķot cilvēkus?”

Iesūtīja: Vitauts

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu sūdzību dēlim? Spied šeit!
10 komentāri

TOP komentāri

 • ezez
  +7

  ezez

  čipsos gaiss ir tāpēc, lai Tu vrētu nopirkt čipsus nevis čipsu drumstalas.

  19.05.2017 16:02

 • Baiba
  +6

  Baiba

  Litrs un grami nav viena un tā pati mērvienība...

  19.05.2017 16:47

 • Zane
  +5

  Zane

  Tur taču viss ir rakstīts ar lieliem cipariem.... Meklē tikai problēmas.

  19.05.2017 16:39

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas