Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Pārtika

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

Rīgas Centrāltirgū joprojām pārdod preci, kurai beidzies derīguma termiņš

Sūdzību dēlis Rīgas Centrāltirgū joprojām pārdod preci, kurai beidzies derīguma termiņš 12

“Labdien! Kā tas nākas, ka Rīgas tirgū joprojām pārdod preci, kurai beidzies derīguma termiņš. Vai tiešām policija, vai pārtikas dienests nevar šos tirgoņus pa visiem laikiem aizdzīt no tirgus? Es saprotu, ka tādiem cepumiem bez derīguma termiņa nekas nenotiks, ja apēdīs. Bet ja gaļai ir beidzies termiņš un to pārdod? Cilvēki tikai tiek indēti, jo domā ka baigi lēti.”

Tas skaitās “optiskais apmāns”?! Vai tā drīkst muļķot cilvēkus?

Sūdzību dēlis Tas skaitās "optiskais apmāns"?! Vai tā drīkst muļķot cilvēkus? 10

“Labdien! Nopirkām jogurtu skaistā, lielā 1L pudelē, bet mājās pamanījām, ka pudele nav pilna un uz pudeles rakstīts 900 grami jogurta. Jautājums – kam vajag liet preci lielākā pudelē, nekā ir iefasēts iekšā? Tas skaitās “optiskais apmāns”?! Arī pienu un kefīru ražo līdzīgi un cilvēki uzķerās uz šo. Vai tā drīkst muļķot cilvēkus?”

Vai tiešām “Maxima” gaļā ir jābūt tik daudz šķidrumam?

Sūdzību dēlis Vai tiešām "Maxima" gaļā ir jābūt tik daudz šķidrumam? 5

“Sveiki! Smiltenē “Maxima” iegādājos svaigu cūkgaļas karbonādi (0,484 kg) par 6,25 eiro kilogramā. Sagrieztu šķēlēs cepu uz pannas. No šīs gaļas izdalījās ļoti daudz šķidruma, pieļauju, ka ūdens. Līdz ar to gaļas svars pēc cepšanas bija vairs tikai 0,279 kg. Vai tiešām gaļā ir jābūt tik daudz šķidrumam, vai tas tiek kaut kādā veidā iestrādāts gaļā, lai tā būtu smagāka?”