Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Pārtika

Vai tiešām “Maxima” gaļā ir jābūt tik daudz šķidrumam?

Sūdzību dēlis Vai tiešām "Maxima" gaļā ir jābūt tik daudz šķidrumam? 5

“Sveiki! Smiltenē “Maxima” iegādājos svaigu cūkgaļas karbonādi (0,484 kg) par 6,25 eiro kilogramā. Sagrieztu šķēlēs cepu uz pannas. No šīs gaļas izdalījās ļoti daudz šķidruma, pieļauju, ka ūdens. Līdz ar to gaļas svars pēc cepšanas bija vairs tikai 0,279 kg. Vai tiešām gaļā ir jābūt tik daudz šķidrumam, vai tas tiek kaut kādā veidā iestrādāts gaļā, lai tā būtu smagāka?”

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Kā vasarā izskatīties mirdzošai un pievilcīgai? Gatavojies sauļošanās sezonai jau tagad!

Vasara nozīmē sauli, karstumu, košus tērpus un aizvien mazāk un mazāk laika, lai pagūtu parūpēties par to, lai šajā laikā mūsu izskats būtu tiešām veselīgs un pievilcīgs. Tā ir tiesa – vasarā mūsu āda saskaras ar ļoti daudziem izaicinājumiem: karsto sauli, sāļo jūras ūdeni un pilsētas piesārņojumu, tāpēc rūpes par ādu vasaras sezonā ir visnotaļ būtiskas.

Pļaviņu “Maxima” nūdelēm beidzies derīguma termiņš jau 3. februārī!

Sūdzību dēlis Pļaviņu "Maxima" nūdelēm beidzies derīguma termiņš jau 3. februārī!

“Labdien! 18. martā biju aizbraucis uz Pļaviņu “Maxima”. Produktu sarakstā bija ātri pagatavojamās nūdeles “Rollton”. Atgriežoties mājās, vēlējos pagatavot šos makaronus, bet šiem makaroniem derīguma termiņš bija beidzies jau 3. februārī! Uz iepakojuma rakstīts, kur skatīt derīguma termiņu – uz vertikālās šuves. Vai produktu ar šādu derīguma termiņu var pārdot? Cerams, ka palīdzēsiet.”