Par ko maksājam lielos ceļa nodokļus, ja pašreizējais stāvoklis uz ceļiem ir drausmīgs?

2 komentāri

Raidījuma Bez Tabu skatītāja Inese sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Sveiki, braucot uz Nīcu biju diezgan apmulsusi par ceļa stāvokli tās novadā! Itkā 17 km pa taisnu ceļu, bet jābrauc stunda un vēl jālauž mašīna. Tad uzreiz rodas jautājums, par ko maksājam lielos ceļa nodokļus, ja nevar vismaz sakārtot izbraucamā stāvokli ceļus. Ar cieņu, Inese.”

Foto

2 komentāri

TOP komentāri

 • Ma
  0

  Ma

  Un cik lielas algas ir iedzivotajiem? Varbut visu algu, tos 300 eiro samaksat celja nodokli? Domajat, ka bus izmainas uz celiem? Aizies kadam "kabataas"....

  22.05.2016 02:00

 • Njaa
  0

  Njaa

  Par tiem "lielajiem" 100 eiro gadā, ko Tu samaksā nodokļos, var uzstādīt 1 - 2 jaunas ceļazīmes. Joprojām liekas tik lieli?

  21.05.2016 23:12

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas