Palīdzi! No Ķīpsalas izstāžu halles aizmukusi 7 mēnešus veca LEVRETE

5 komentāri

Raidījuma Bez Tabu skatītāja Anda sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien, Rīgā – Ķīpsalā Starptautiskās suņu izstādes laikā ārā pie halles ap plkst. 12.00 nobijās un aizmuka 7 mēnešus veca LEVRETE (mazais itaļu kurts). Augums skaustā ap 38 cm, sarkana kaklasiksna, atsaucas uz vārdu – Viktorija. Apmēram līdz plkst. 14.00 vietējie iedzīvotāji ir redzējuši viņu skrienam pa Ķīpsalas ielām.

Pēc plkst. 14.00 neviens viņu vairāk nav redzējis. Esam vairākas dienas un naktis izmeklējušies Ķīpsalā un ja viņa tur būtu, tad būtu redzēta. Izskatās, ka kāds viņu ir paņēmis un aizvedis sev līdz. Diemžēl, šis cilvēks neatsaucas uz mūsu sludinājumiem un arī pats nemeklē suņa īstos saimnieku.

Piedāvājam atlīdzību 800 EUR vērtībā suņa atradējam. Pašlaik viņa var atrasties jebkur Latvijā, visdrīzāk Pierīgā. Sirsnīgs paldies visiem cilvēkiem, kas līdz šim ir mums palīdzējuši viņu meklēt!!! Ir patiess prieks, ka cilvēki nav vienaldzīgi! Neiztikām arī bez krāpniekiem, kas mūsu nelaimi gribēja izmantot savā labā… par mistiskiem 45 EUR nedēļā meklēšot mūsu suni, strādājot pēc itāļu pieredzes, līgumu neslēdz, tik samaksā viņiem … divas dienas nelikās mierā.

No sirds lūdzam – ja kāds ir atradis viņu vai redzējis, ka kādam kaimiņam ir parādījies šāds suns, dodiet ziņu! Latvijā levrešu nav daudz, tāpēc tos ir grūti nepamanīt. Milzīgs paldies Jums BEZ TABU! Ar cieņu, Inguna – rakstiet uz: inguna@luxloral.lv!”

Foto

Foto: Bez Tabu skatītāja

Foto: Bez Tabu skatītāja

5 komentāri

TOP komentāri

 • Sandija
  +1

  Sandija

  Cerams, ka sunuks atradisies!!!! Turesim acis vala!

  19.05.2016 23:22

 • Es
  +1

  Es

  Kaklasiksna noteikti ari ir nomainita. Vienigais tagad turēt acis vaļā par pelēku levretes meiteni

  05.05.2016 18:15

 • Edgars
  +1

  Edgars

  Varbūt tie kas piedāvājās atrast arī pie sevis tur to suni.

  05.05.2016 16:20

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas