Nejēdzība! Atkritumu konteiners regulāri bloķē satiksmi daudzdzīvokļu mājas pagalmā

0 komentāri

Raidījuma Bez Tabu skatītājs Artūrs sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Sveiki! Gadu dzīvoju šajā rajonā, bet jau no pirmās dienas esmu izbrīnīts par šo vienu lielo atkritumu konteineru, kas nemitīgi, daļēji atrodas gan uz braucamās daļas, gan konkrēti aizšķērso gājēju ietvi, gan arī traucē pārredzēt krustojumu.

Blakus ir novietne, kur atrodas tikai 1 standarta izmēra Pet pudeļu konteiners, bet vietas tur atļauj izvietot vēl vismaz 3 standarta konteinerus. Nezinu, vai Rīgā ir kāds regulējums, kas nosaka daudzstāvu dzīvojamo ēku sadzīves atkritumu konteineru izmērus un to izvietojumu. Tomēr nešķiet īsti pareizi, ka ir speciāla standarta konteineru novietne, kurā tādu konteineru vienkārši nav, bet ir kas cits, kuram vietas tur īsti diemžēl nav. Konkrētais konteiners atrodas Rīgā, Jaunsaules ielā 7a, ēkas galā. Paldies! Ar cieņu Artūrs.”

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas