Mistiskos datumos Rīgas Būvvalde “paņem” saīsinātu darba laiku!

15 komentāri

Raidījuma Bez Tabu skatītājs Viktors sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Sveiki, 13.05.2016. ap 14.00 devos uz Būvvaldi uz klientu apkalpošanas centru. Bija prieks par skaisto dienu ko izbaudīt. Kā pie piektdienas 13. datuma nekur nepaklupu, bet atsitos pret Būvvaldes slēgtajām durvīm, kurām bija jābūt vaļā līdz pat 15.00.

Izrādās, – tās ciet un tiks atvērtas tikai pirmdienai. Par laimi, uz durvīm ir paziņojums: pirmssvētku dienās 06.05.2016. un 13.05.2016. paredzētas izmaiņas Būvvaldes darba laikā – īsi sakot, strādājot līdz 13.00.

Jauki, bet, vai kāds var palīdzēt noskaidrot, kādi tad svētki ir gaidāmi pēc šiem datumiem, kas ļāvuši samazināt darbadienas garumu? Iespējams, ka visi pārējie, kas nestrādā Būvvaldē, būs palaiduši šīs īpašās svētku dienas garām un tikai būvvalde zin kas svinams?

Līdz šim biju pieradis, ka saīsinātās dienas par vienu stundu ir pirms oficiālajām – sarkanajām – valsts brīvdienām, bet nekā. Izrādās, ir vēl kādas, kas dienu saīsina ne tik par vienu stundu, bet par divām.

Mani izvirzītie varianti: varbūt 6. maijā saīsināta diena bija par godu Mātes dienai 8. maijā vai lielajiem svētkiem 9. maijā? Bet varbūt 13. maijā saīsināta diena ir par godu 15. maija Vasarsvētkiem vai maratonam?

Vai palīdzēsit lūdzu atminēt šo Būvvaldes mīklu, lai arī es nākamgad nepalaistu garām šos svētkus, kas darba dienu pirms tās saīsina par divām stundām! Paldies, ar cieņu Viktors.”

Foto

Foto: Bez Tabu skatītājs

Foto: Bez Tabu skatītājs

15 komentāri

TOP komentāri

 • Raimonds
  +3

  Raimonds

  Nu gan Viktors nolaida muļķi, ka nezin kas latviešiem par svētkiem... ko lepojies ar nezināšanu

  16.05.2016 20:02

 • Ieva
  +3

  Ieva

  Rīgas pašvaldības iestādēs pirmssvētku dienās darba laiks tiek saīsināts par 2 stundām. Ja svētki iekrīt sestdienā vai svētdienā, saīsināts darba laiks ir piektdienā. Šai gadījumā te ir attiecīgi Mātes diena un Vasarsvētki. Tā tas ir jau gadiem.

  16.05.2016 19:46

 • Santa
  +3

  Santa

  06.05. bija saīsināts darba laiks, sakarā ar Mātes dienu 08.05.
  13.05. saīsināts darba laiks bija tāpēc, ka 15.05. bija Vasarsvētki.

  16.05.2016 19:45

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas