Mežciemā par bērniem nedomā?

2 komentāri

Labdien! Esmu mamma trīs pirmsskolas vecuma bērniem. Dzīvojam Rīgā, Mežciemā. Tā kā straujiem soļiem tuvojas pavasaris un nekur tālu arī nav vasara, aktuāls paliek jautājums par to, kur un kā bērniem pavadīt brīvo laiku svaigā gaisā tepat Mežciemā. Bet, kā izrādās – Mežciemā nav neviena bērnu spēļu laukuma, diemžēl!
Tuvākais ir Juglā, bet ne jau katru reizi iesi pastaigā uz Juglu. Arī Mežciema bērni, manuprāt, ir pelnījuši kārtīgu spēļu laukumu! No kā ir atkarīga šāda spēļu laukuma izveide? Paldies! Ar cieņu, Laura!

Foto

2 komentāri

TOP komentāri

 • Laila
  +2

  Laila

  Mežciemā ir labs pagalms starp Hipokrata ielu un Eizenšteina ielu. Pagalms piedalijas lielajā talkā. Ir gan šūpoles, gan smilšu kaste, gan karuselis utt. Jūs nezinat rajonu kurā dzīvojat.

  17.03.2016 11:14

 • .
  0

  .

  Tā jau nu gan nav, piekrītu Lailai, nezin savu rajonu. Tur pat blakus foto esošajai vietai ir vēl citi spēļlaukumi, aiz Supernetto, līdz pat Mego. Arī jaunie projekti aiz Sky un Maxima ir pārpildīti ar bērnu spēļlaukumiem, kāda vēl Jugla??? Ja jau dzīvo te, tad jau būtu jāzin vai vismaz jāpainteresējas, pirms tik droši ko tādu apgalvo.

  17.03.2016 13:33

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas