Māmiņai aptiekā izsniedz dāvanu, kurai beidzies derīguma termiņš

4 komentāri

Sveiki, gribēju pavēstīt, ka Mēness aptiekā iegādājos Pampers paku ar 1. izmēra autiņbiksītēm un dāvanā saņēmu māmiņām domātu komplektu! Šodien apskatot komplekta saturu, esmu pārsteigta, jo komplektā ietilpst Isla mint sūkājamās tabletes, bet tām beidzies derīguma termiņš jau 01/16. Apskatot tālāk komplekta saturu redzu, ka arī Hummer jūras ūdens pilieniem un Nisita deguna smidzinātājam termiņš beigsies tūdaļ – 03/16. Mudinu vecākus pārskatīt termiņus bezmaksas dāvanām, ko izsniedz Mēness aptiekā. Diemžēl neesmu saglabājusi čeku. Sintija.

Foto

4 komentāri

TOP komentāri

 • Līga
  0

  Līga

  Sema Mēness aptieka ir dāvanu saiņotāji - viņiem termiņi jākontrolē.
  Saņēmu šādu dāvanu, kad 1. decembrī piedzima dēliņš. It kā jau "dāvinātam zirgam zobos neskatās", bet prieku tā nesagādāja, jo lielāko daļu jāizmet.

  27.02.2016 10:58

 • sema
  0

  sema

  ak jēziņ aptiekas tak nevar plēst vaļa dāvanas un skatīties uz katru lietu derīguma termiņus,tas kas pakoja lai arī atbild..nu gan breka jācel ,belevičam ej pasūdzies un viņs pateiks kad visi pārspīlē. viss tak kārtībā mums lv veselības jomā u.c. ja beidzies lietot nedrīkst un punkts..

  26.02.2016 22:46

 • Mamima
  0

  Mamima

  Man ari ir tads komplektiņš un zinu, ka lidz 31. Martam to izlietosu sev un bērniņam! Nav satraukumam vietas! Esmu ieprieks lietojusi šos produktus,varu teikt tikai to labāko!

  26.02.2016 18:31

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas