Lūk, kā “biezie” novieto automašīnu Ogrē!

2 komentāri

Raidījuma Bez Tabu skatītājs Ainārs sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Lūk, kā “biezie” novieto automašīnu Ogrē! Ar cieņu Ainārs!”

Foto

Foto: Bez Tabu skatītājs

Foto: Bez Tabu skatītājs

2 komentāri

TOP komentāri

 • Marta
  +1

  Marta

  no kauna nemirst, tas fakts...

  11.05.2016 10:28

 • Mb
  0

  Mb

  Taa vnk taada tizla, bezpersoniska briesmonju suga, kuriem no smadzeneem tik vien kaa melns aiz naga..nezaales neizniikst! Fuj...

  11.05.2016 15:34

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas