LŪDZU PALĪDZIET! Rendas mājās nav jau ceturto dienu!

1 komentārs

Raidījuma Bez Tabu skatītāja Ilze sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien! Lūdzu palīdziet izplatīt šo notikumu, jo RENDAS NAV MĀJAS CETURTO DIENU. Drabešos, Amatas novadā (Pleskavas šoseja), pazudusi Sibīrijas haskija meitene Renda.

Renda pazudusi no 16.05.2016. 13.00. Renda nekad nav palikusi ārā pa nakti, viņai nepatīk būt vienai, vienmēr meklē sabiedrību.

Renda izskatās līdzīga vilkam, melna ar baltu, garas kājas, brūnas acis. Ļoti draudzīga. 1,5 gadus veca.

Lūdzu palīdziet atrast, ja kāds redz kaut kur klaiņojam tādu suni vai ir aizdomas, ka ir redzēts, lūgums zvanīt pa tālr.: 28846838 vai 20083448. Pirmo reizi RENDA nenakšņo mājās.

ESAM IZMISUMĀ, JO NEVIENS VIŅU NAV REDZĒJIS!

Nobraukti jau daudzi kilometri un izdalīti numuri, bet ne vēsts. Ja pie kāda iesēdusies mašīnā, lūgums atvediet atpakaļ, sunītei taču ir ģimene! Ja nu gadījumā noticis tas ļaunākais, kāds viņu ir nobraucis, lūdzu, lai paziņo, lai ir skaidrs suņa liktenis. Ar cieņu Ilze.”

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas