Likums jau visiem viens, tikai kāpēc ir izņēmumi?

10 komentāri

Sveiki. Iepirkos Siguldā t/c “Šokolāde” un, nākot ārā no veikala, ieraudzīju glaunu mašīnu, novietotu invalīdu stāvvietā. Likums jau visiem viens, tikai kāpēc ir izņēmumi, kam pieder šis auto? Vai autovadītājs tiks sodīts? Ar cieņu Juris!

Foto

10 komentāri

TOP komentāri

 • Janis
  +2

  Janis

  Vai man butu merlenta janesaa lidzi vai. Nav markejuma, braucu ieksaa . Ja ari kads invalids ari pajautas vai var iedot vietu , tadcarii iedoshu. Meklet blusas var jebkuraa vietaa

  23.04.2016 19:44

 • SIGULDIETIS
  +1

  SIGULDIETIS

  Jums tikai par kko pasūdzēties!
  Vai ievērojāt ka abas invalīdu stāvvietas ir atzīmētas ar līnijām un atbilstošu marķējumu. Tā kā zīme un marķējums ir viens otram pretrunā izvēlamies to kurš mums izdevīgāks.
  Pats tur novietoju bieži savu auto un jau daudzu gadu garumā nav redzēta neviena domstarpība ar autovadītājiem kuriem tās divas vietas ir iezīmētas.
  Bet šīs ziņas autors labāk lai iet pagalmu sakopt ;)

  23.04.2016 17:07

 • Puņķis
  0

  Puņķis

  vsp jau šobrīd loga var nelikt,ka si invalīds...milicis piebrauc iesit tavu nummuru datu bāzē un visu redz

  24.04.2016 19:53

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas