Lieliska akcija Elvi veikalā!

9 komentāri

Labdien, iepērkoties Elvi veikalā pamanīju “lielisku” akciju! Iepriekšējā cena 0,45 € , bet ar atlaidi 0,49 €. Gribētos zināt, kā šīs atlaides sastāda, un vai vadītājiem nav jāseko līdzi tam, lai šādas kļūdas nebūtu? Ar cieņu Gundega!

9 komentāri

TOP komentāri

 • vecene
  +3

  vecene

  Ne jau katrs var saredzēt mazos ciparus un burtus. Pēc gadiem sapratīsi.

  06.04.2016 13:41

 • ELVI
  +1

  ELVI

  Labdien. Atvainojamies par sagādātājām neērtībām, kļūda izlabota. Cilvēciskais faktors. Turpmāk centīsimies šādu kļūdu iespējamību samazināt. Ar cieņu, ELVI.

  06.04.2016 17:19

 • Aigars Lankovskis
  +1

  Aigars Lankovskis

  Veikala pardevejas ir slinkas,negrib stradat.Pats esmu ieverojis Maximas veikala akcijas cenu,kura veselu menesi nav mainita.

  06.04.2016 12:17

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas