Liela bija mana vilšanās, kad, atverot iepakojumu, konstatēju, ka visu trubiņu vidus ir tukšs un nav gards!

2 komentāri

Labdien! Mans stāsts ir, lūk, šāds. Nopirku vafeļu trubiņas, uz kuru iepakojuma virsrakstā rakstīts, ka tās ir vafeļu trubiņas ar šokolādes pildījumu, un arī uz iepakojuma attēlā redzams gards šokolādes pildījums, bet liela bija mana vilšanās, kad, atverot iepakojumu, konstatēju, ka visu trubiņu vidus ir tukšs un nav tik gards, kā izskatījās uz iepakojuma… Manuprāt, kārtējā patērētāju maldināšana … Ar cieņu Jana.

Foto

2 komentāri

TOP komentāri

 • dfg
  +1

  dfg

  tāpēc ir info uz iepakojuma, vai arī lasīt nemāki? Svars arī ir rakstīts.

  20.04.2016 16:54

 • arrabeska
  +1

  arrabeska

  Man gadījās tāpat, bet jau nojautu ka viņas tukšas, pirmkārt - cena , otrkārt- iepakojums likās ļoti viegls!
  Uj, mūsdienās tik daudz s--- raźo, jācenšās pirkt pārnaudītas lietas !

  20.04.2016 15:15

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas