Kuldīgas centrs pārvērsts par miskasti

6 komentāri

Labdien! Šāda apkārtne ir gandrīz pašā Kuldīgas centrā, apmēram 100 metru attālumā no skolas. Vai tas ir normāli? Rēzija.

Foto

6 komentāri

TOP komentāri

 • A.T.
  0

  A.T.

  Tur savulaik (80-90tajos) netālu dzīvoju, līdām tais Vītolos ''bunkurus'' taisīt, bija netālu mājas un ''Restauratoru'' iestāde, ziemā blakus bij dīķītis neliels kur varēja iet šļūkt ar kurpēm pa ledu...Bet jau tais laikos bij brīžam pa kādam līmes ostītājam tur vai čigāneļi ar ''ēteru''... Tā ka tā taciņa sen iestaigāta.

  05.03.2016 08:12

 • !
  0

  !

  Nu kaut kā neizklausa ticami, ka paši bērni piemēslo ar 2l aliem, dažādām alus bundžām un šļircēm. Katru gadu skolas bērni pavasarī vāc teritoriju ap skolu, arī to, ko paši nav sacūkojuši. Tāpēc nedomāju, ka jāvaino skolēni. Tie cūkotāji bieži vien ir bezpajumtnieki, kuriem vasarā patīk noslēpties no saules stariem un sabiedrības, tāpēc tā ir labākā vieta, kur satikties.

  02.03.2016 16:44

 • ...
  0

  ...

  Paši dzērāji kuri bieži tur vien ir un paši skolēni arī samēslo

  02.03.2016 15:11

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas