Kam domāti derīguma termiņi?

33 komentāri

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja Dana sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Sveicināti! Neiesaku vasarā pirkt pienu Baltais. Diemžēl dažādos veikalos iecienītais piens mūsu ģimenei ir licis vilties. Var secināt, ka par ledus kamerām piegādātāji nav dzirdējuši vispār. Kā redzat, derīguma termiņi ir 30.06.2016. un 02.07.2016., bet piens jau ir saskābis. Ar cieņu Dana!”

33 komentāri

TOP komentāri

 • Anda
  +3

  Anda

  Mums arī tā sagadījās bet labi vien ka maz bija palicis pakā. Bet var jau saprast, ārā karsts arī telpas uzsilst un kur nu vēl par mašīnām, mašīnā vedot pienu uz mājām tas var uzsilt un atkal to ieliekot ledusskapī tas zaudē savu konsistenci utt. Bet varam priecāties ka Tukuma piens tādā gadījumā maz pievieno visādus konservantus lai piens nebojātos jo kur redzēts ka pienam vispār ir ilgs termiņš, lauku pienam kas nāk pa taisno no gotiņas ledusskapī turas maksimums 4 dienas bet siltās dienās labi ja 2 :) tas tā..zināšanai :)

  30.06.2016 16:47

 • Laura
  +3

  Laura

  Arī esmu saskārusies vairākkārt ar to ka "Baltais" piens sabojājies pirms derīguma termiņa. Vienreiz pat tikko nopirkts un atvērts bija rūgts un smakoja pēc jūras veltēm.

  30.06.2016 13:18

 • Diāna
  +2

  Diāna

  Pilnīgi godīgi, bez nodoma kādu nomelnot, bet arī mums šorīt aizvakar pirktais Baltais piens (jaunajā 2l iepakojumā) bija sarūdzis. Derīguma termiņš 02.07.

  30.06.2016 12:12

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas