Kaimiņi regulāri smēķē kāpņu telpā!

4 komentāri

Labdien! Vēlējos uzzināt, kur iespējams vērsties, ja kaimiņi regulāri piesmēķē kāpņu telpu tā, ka cigarešu dūmu smaka ir jūtama pat dzīvoklī. Tā kā īsti nezinām, kurš no kaimiņiem ir vainojams pie šādas rīcības, tad nākas vien klusēt. Uzskatu, ka mūsu pusgadu vecajam mazulītim nav jāelpo tā draņķība. Cieņā, Bērziņu ģimene

4 komentāri

TOP komentāri

 • ebays
  0

  ebays

  Iesaku pa 2 euro nopirk ebay'ā slēpto kameru, kura var būt iebūvēta jebkādos objektos (šķiltavas, sērkociņu kaste, koka gabals) un to uzstādīt vietā, kur kaimiņš pīpē. Pēc pāris stundām pieslēdz pie datora, izkopē video, izsauc policiju, nodod video un skaties kā kaimiņam izraksta protokolu.
  Man gan palīdzēja "Aizliegts smēķēt" zīmju izvietošana kāpņu telpā.

  09.02.2016 02:04

 • m2
  0

  m2

  es savukārt esmu uzsācis cīņu ar kaimiņu, kas smēķē pie kāpņu telpas ieejas durvīm Cēsīs. Pagaidām karojam tikai apmainoties savstarpējām "laipnībām", bet gan jau būs jādodas arī tālāk :)

  08.02.2016 17:26

 • mamma
  0

  mamma

  mums ir identisks stāsts Salaspilī

  08.02.2016 13:26

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas