Kādēļ man un citiem auto un piekabes īpašniekiem tie ir jāreģistrē CSDD?

9 komentāri

Raidījuma Bez Tabu skatītājs Normunds sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Labdien, Bez Tabu!
Pa Kuldīgas ielām jau otro gadu braukā vilcieniņš. Viss jau būtu OK, bet esmu ievērojis, ka šim pašmāju garāžā tapušajam transportlīdzeklim ar piekabi nav ne valsts reģistrācijas numura, ne tehniskās apskates, ne OCTA apdrošināšana vai pasažieru pārvadājumu licence. Plus, ar to tiek pārvadāti 10-20 cilvēki.

Es neesmu pret tūrisma attīstību pilsētā, bet – kāpēc man un citiem auto un piekabes īpašniekiem ir jāreģistrē tie CSDD, jāiet ikgadējā tehniskā apskate, jāmaksā ceļu nodoklis… Redzu, ka tas brauc arī pa pilsētas centrālo – gājēju ielu, traucējot gājējus un riteņbraucējus. Esmu redzējis tādus vilcieniņus daudzviet Eiropā – tie ir ar valsts reģistrācijas numuriem.
Jautājums – vai tam nav jāievēro nekādi Ceļu satiksmes noteikumi un ceļazīmes? Vai Ceļu satiksmes noteikumi neattiecas uz visiem transportlīdzekļiem un to lietotājiem vienādi? Ar cieņu Normunds.”

Foto

9 komentāri

TOP komentāri

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas