Sūdzību dēlis: Kā tiek noteikta cena sīpolu mizām kilogramā?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

27 komentāri

Labdien! Jauns Lieldienu bizness. Interesanti, kā tiek noteikta cena sīpolu mizām 22,50 eiro kilogramā? Elīna.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu sūdzību dēlim? Spied šeit!
27 komentāri

TOP komentāri

 • kurzeme
  +7

  kurzeme

  mūsu tirdziņā šorīt kāds zemnieciņš sīpolu mizas dāvāja pa velti novēlot priecīgus svētkus! :)

  26.03.2016 14:57

 • kas tad nu?
  +5

  kas tad nu?

  Un ja nu es arī neēdu sīpolus, bet gribu mizas? Nu tad es eju uz tirdziņu, par 50 c nopērku maisiņu sīpolmizu, un skatos uz skaistajām Lieldienu olām groziņā D: Vai tāpēc tie visi ir slinki?:DDD

  26.03.2016 20:39

 • Sandra Stone
  +5

  Sandra Stone

  Es neesmu sliņķe,bet vienkārši cilvēks,kurš sīpolus uzturā nelietoju un līdz ar to mizas es pērku.Uzskatu,ka tā ir laba iespēja visiem,kuri nevar vai negrib mizas vākt veselu gadu.

  26.03.2016 17:07

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas