Izņemot naudu no Swedbank automāta Talsos, man tika izdota bojāta banknote!

10 komentāri

Labvakar! Izņemot naudu no Swedbank automāta Talsos, man tika izdota bojāta banknote! Aizgāju uz bankas filiāli, taču viņi nejūtas par to atbildīgi, jābrauc uz Rīgu Latvijas Bankā mainīt naudu! Cik tad man tas desmitnieks izmaksās? Kurš tad var garantēt, ka kādam neizdos visas banknotes bojātas? Nepatīkama situācija… Kā man rīkoties? Ar cieņu Gita!

Foto

10 komentāri

TOP komentāri

 • andris
  +5

  andris

  Vajadzēja ieskaitīt atpakaļ bankomatā un no cita izņemt :D

  19.04.2016 18:19

 • @SwedbankLatvia
  +4

  @SwedbankLatvia

  Ir dažādas iespējamās situācijas, kādās bankomāts var izdot bojātu banknoti. Un, atkarībā no tā, cik liela banknotes daļa ir bojāta, iespējami arī dažādi situācijas risinājumi.
  Diemžēl konkrētajā gadījumā mūsu kolēģis ir pārvērtējis situāciju un šādu naudas zīmi filiālē vajadzēja samainīt. Tādēļ, ja šī bojātā naudas zīme vēl nav samainīta, kolēģi Talsu filiālē ir gatavi bojāto naudas zīmi apmainīt.

  19.04.2016 19:34

 • Inga
  +3

  Inga

  Kamer bez tabu neuzraksta, nekas nenotiek :D

  20.04.2016 01:25

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas