Sūdzību dēlis: Izņemot naudu no Swedbank automāta Talsos, man tika izdota bojāta banknote!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

11 komentāri
Izņemot naudu no Swedbank automāta Talsos, man tika izdota bojāta banknote!

Labvakar! Izņemot naudu no Swedbank automāta Talsos, man tika izdota bojāta banknote! Aizgāju uz bankas filiāli, taču viņi nejūtas par to atbildīgi, jābrauc uz Rīgu Latvijas Bankā mainīt naudu! Cik tad man tas desmitnieks izmaksās? Kurš tad var garantēt, ka kādam neizdos visas banknotes bojātas? Nepatīkama situācija… Kā man rīkoties? Ar cieņu Gita!

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu sūdzību dēlim? Spied šeit!
11 komentāri

TOP komentāri

 • andris
  +5

  andris

  Vajadzēja ieskaitīt atpakaļ bankomatā un no cita izņemt :D

  19.04.2016 18:19

 • Inga
  +3

  Inga

  Kamer bez tabu neuzraksta, nekas nenotiek :D

  20.04.2016 01:25

 • @SwedbankLatvia
  +3

  @SwedbankLatvia

  Ir dažādas iespējamās situācijas, kādās bankomāts var izdot bojātu banknoti. Un, atkarībā no tā, cik liela banknotes daļa ir bojāta, iespējami arī dažādi situācijas risinājumi.
  Diemžēl konkrētajā gadījumā mūsu kolēģis ir pārvērtējis situāciju un šādu naudas zīmi filiālē vajadzēja samainīt. Tādēļ, ja šī bojātā naudas zīme vēl nav samainīta, kolēģi Talsu filiālē ir gatavi bojāto naudas zīmi apmainīt.

  19.04.2016 19:34

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas