Grāmata “Dzīvnieku ferma” izvietota bērnu grāmatu veikalā Valmierā!

1 komentārs

Sveiki! Nosūtu vienu foto no TC “Valleta” (Valmiera) grāmatnīcas (Jāņa Rozes). Senāk Džordža Orvela grāmata “Dzīvnieku ferma” bija pat aizliegta, to lasīja slepus. Tagad laiki mainījušies, grāmata ievietota bērnu grāmatu stendā. Ar cieņu Indra!

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • Bebris
    0

    Bebris

    Personīgi es šo grāmatu saviem bērniem došu lasīt maksimāli agri ( apzinīgā vecumā ) lai apjauš "kas un kā" . un vēlāk , tīņu laikos arī 1984 neskādēs .

    23.05.2016 22:55

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas