Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Dažādi

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Gaisa atsvaidzinātājs, kas var izraisīt nāvi?

Sūdzību dēlis Gaisa atsvaidzinātājs, kas var izraisīt nāvi? 3

“Labdien! Esmu iegādājusies veikalā “Biotēka” produktu FRISHI GAISA ATSVAIDZINĀTĀJS AR APELSĪNU SMARŽU. Pirms tam iepazinos ar produkta aprakstu mājaslapā: ”Eikalipts kopā ar apelsīnu – aizsardzībai pret vīrusiem saaukstēšanās slimību periodā! Augu ēteriskās eļļas atsvaidzina gaisu, neizdalot bīstamas ķīmiskās vielas, un darbojas kā aromterapija: mazinot stresu un uzlabojot garastāvokli. Uz 100% dabīgu ēterisko eļļu bāzes. Efektīvi neitralizē smakas. Nesatur propelentu gāzes (kā freoni, propāns, butāns u.c.).

Kārtējo reizi nepatīkami pārsteidz uzņēmums “Lattelecom”. Tas ir normāli?

Sūdzību dēlis Kārtējo reizi nepatīkami pārsteidz uzņēmums "Lattelecom". Tas ir normāli? 5

“Labdien! Kārtējo reizi nepatīkami pārsteidz uzņēmums “Lattelecom”. Vēlējos sazināties ar kādu no operatoriem sestdienā, lai noskaidrotu neskaidrības par rēķiniem. Zvanīju uz zināmo 177, kā parasti, atbild automātiskais atbildētājs, kurā noskaidroju, ka par rēķiniem jāzvana uz 1877, uz kuru atkal atbild automātiskais atbildētājs un saka, ka par rēķiniem var zvanīt darba dienās.

Vēlējos izteikt savu negatīvo pieredzi ar “Omniva”. Kāpēc man jātērē nauda, lai es neko nesaņemtu?

Sūdzību dēlis Vēlējos izteikt savu negatīvo pieredzi ar "Omniva". Kāpēc man jātērē nauda, lai es neko nesaņemtu? 6

“Labdien! Vēlējos izteikt savu negatīvo pieredzi ar “Omnivu”. 24. februārī paka tika ielikta Jelgavas “Rimi” pakomātā, izsekošanu izmantoju un paka vēl 28. februārī uzrādījās, ka atrodas turpat. Sazinājos ar “Omnivu”. Teica, ka noskaidros. Divas dienas vēlāk sazinājos atkal, teica, ka nav zināma atrašanās vieta, paka tiekot meklēta.