Sūdzību dēlis: Ceļi Maltā – “nothing special”! Pa Maltu iedzīvotāji brauc ar 10 km/h, ja brauks ātrāk, paliks bez riepām

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

13 komentāri

“Labdien! Kad beidzot Maltā sāks remontēt ceļus? Pa Maltu iedzīvotāji brauc ar 10 km/h, ja brauks ātrāk, paliks bez riepām, māmiņas mokās pa ceļiem ar bērnu ratiņiem. Maltas pagasta pārvalde diemžēl nevar atbildēt uz šo jautājumu, varbūt jūsu redakcija palīdzēs sniegt atbildi Maltas iedzīvotājiem!”

Iesūtīja: Inga

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu sūdzību dēlim? Spied šeit!
13 komentāri

TOP komentāri

 • Irena
  +3

  Irena

  Kad Maltas pagastam ir bijusi nauda.Viniem viena atbilde;Ņaudas nav. Citas atbildes nav un nekad nebus .Tas tacu ir Maltas pagasts.

  15.03.2017 12:42

 • Jevģēnijs Lugovskis
  +3

  Jevģēnijs Lugovskis

  Atbilde no pagasta pārvaldes ir: "Nav naudas!"

  10.03.2017 21:36

 • Irena
  +2

  Irena

  PriksKam vjadzeigs pogosts,ja pogostam nav naudas. Taidu pogostu ir jolikvidei.Taida bardaka ,kai pimivsim nav nikur.

  15.03.2017 15:59

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas