Autovadītāj, uzmanies! Statoil tirgotais vitamīnu dzēriens “uzsit” promiles

10 komentāri

Raidījuma Bez Tabu skatītājs Jānis sadaļā Sūdzību dēlis raksta: ”Statoil tirgotais vitamīnu dzēriens uzsit promiles! Autovadītāji, uzmanieties! Ar cieņu Jānis!”

10 komentāri

TOP komentāri

 • es
  +3

  es

  pilnīgas muļķības,es gan gribētu zināt kā autoram ienāca prātā iepūšt trubiņā pēc sulas dzeršanas??? laikam kādas noslieces

  11.05.2016 22:20

 • Aigars B.
  +3

  Aigars B.

  labais, pieaugs pārdošanas apjomi mazgadiigo viduu. jabrauc pakalj.

  11.05.2016 12:09

 • Dace
  +3

  Dace

  o, nē, šis ir tas, ko es vienmēr ņemu!!! Tik garšīgs!!!

  11.05.2016 10:55

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas