Sūdzību dēlis: Rīts sākās ļoti nepatīkami – paveros pa logu, visas mašīnas nolīmētas ar soda kvītīm. Arī manējā …

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

12 komentāri
Rīts sākās ļoti nepatīkami – paveros pa logu, visas mašīnas nolīmētas ar soda kvītīm. Arī manējā …

“Labdien! Vēlos lūgt jūsu palīdzību! Rīts sākās ļoti nepatīkami – paveros pa logu, visas mašīnas nolīmētas ar soda kvītīm. Arī manējā. Tāpat arī blakus mājai.

Šeit, Dzelzavas 27, gar ceļu ir 3m šķembu uzbērums, ko E. Šolins, policijas darbinieks,vienos naktī nebūs redzējis. Par šo ir iespējams pārsūdzēt 10 darbdienu laikā, tā man rupji atcirta pa telefonu.

Tā jau raujies kā nabags, lai izdzīvotu, še Tev 30 eur sods!”

Iesūtīja: Eva

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu sūdzību dēlim? Spied šeit!
12 komentāri

TOP komentāri

 • Njaa
  +6

  Njaa

  Ko tieši gribi, lai palīdz? Šajā bilde skaidri un gaiši redz, ka auto ir novietoti zaļajā zonā... tur var būt šķembas, iedzīti bluķi uz kuriem stāvēt vai vienalga kas....Tā IR zaļā zona,... pašiem nav pretīgi ka pēc tam pagalms pēc izgāztuves izskatās?

  11.03.2017 14:43

 • @rixsatiksme
  +5

  @rixsatiksme

  Sāksim ar CSN - 116. Transportlīdzekļus atļauts apstādināt un novietot stāvēšanai vienā rindā paralēli brauktuves malai.
  Un šķembas tur arī nav redzamas.

  13.03.2017 10:46

 • Alise
  +3

  Alise

  Esat noriebushies ar savam mashinam! Liek kur pagadas! Ko tad brinities??

  15.03.2017 07:59

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas