Apmeklētājiem bail doties pie bērnu ārsta Kandavā

1 komentārs

Labdien! Lūk, kāda situācija ir pie bērnu ārsta ieejas durvīm Kandavā. Sākumā bija neliela plaisa sienā, bet pēc tam, zem loga palodzes ir redzams izlūzis gabals. Ja tas ir apmetuma gabals, kurš pēc tam atbildēs, ja kādam bērnam (nedod Dievs zīdainim) šis gabals uzkritīs virsū? Gribētu zināt, kurš ir atbildīgs pat to, lai ejot pie ārsta, mēs nenonākam slimnīcā! Sintija.

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • es
    0

    es

    Kur vispār kandavā ir bērnu ārsts ?

    24.02.2016 20:55

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas