Aizputes Maxima ejas tā aizkrautas, ka pircēji nevar normāli pārvietoties

33 komentāri

Labdien! Aizputē atvēra veikalu pēc rekonstrukcijas. Cerējām, ka beidzot veikalam varēs normāli iziet cauri! Pirmajā dienā viss bija normāli – ejas brīvi izejamas gan ar kājām, gan ratiņiem. Pagājušas piecas dienas, un nu veikala ejās pat 2 cilvēki samainīties nevar. Veikala ailes piekrautas ar paletēm un preču ratiem tā, it kā preces te vestu vienu reizi gadā. Vai tiešam tas atbilst ugunsdzēsības normām, sanitārajām prasībām un vai māmiņām bērnu ratiņi jāatstāj ārpusē, lai varētu iepirkties?! Gunārs.

33 komentāri

TOP komentāri

 • reflektants
  +11

  reflektants

  un vispār, ko var gāzties uz to Maximu, citu veikalu nav??? Pēc 21.11.13. visi zvērēja neiet uz Maximu, nu tas viss ir aizmirsts...

  16.03.2016 12:25

 • Sandis
  +6

  Sandis

  Un starp vienu saldētavu un stabu pat groziņš cauri neiet.

  17.03.2016 06:49

 • Agnese
  +4

  Agnese

  Nu gan Aizputnieku jūtas aizskāra. Paši iet pa veikalu un purpina,bet te nu lielos tiesnešus spēlē. Nav runa ne par cenām,ne par tiešām laipno apkalpošanu,bet par parpildīto veikalu ar paletēm. Kapēc vajag pasūtīt tik lielos daudzumos???? Palasot komentārus liekas,ka lielākie raksta autora neatbalstītāji ir cilvēki kuri tur ieskrien pēc Optimas līnijas bamšļa,kas starp citu tur arī stāv vairākas paletes . Aizbrauciet līdz Skodai un ieejiet tur mazajā Maximā,būsiet patīkami pārsteigti,nekādas paletes,un veikals ir MAZĀKS par Aizputes bodi.UN,atļaušos arī es nobīdīties no augstāk minētās problēmas un atgādināt,ka nav jau tik ilgs laiks paskrējis kopš Zolitūdes traģēdijas,bet šķiet lētākas cenas atkal ir mūs paverdzinājušas. Mīļie tautieši būsim vienoti,neriesim viens uz otru,labāk kopīgi padomāsim kā uzlabot mūsu vidi,lai ne tikai bamšļu pircējiem,bet arī māmiņām ar mazuļiem,pensionāriem,invalīdiem un visiem mums,būtu ērti Aizputes Maximā.

  21.03.2016 19:06

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas